Touha lidí shodit po svátcích nadbytečné kilogramy vynesla na horní příčku prodejnosti eliptical inSPORTline Misouri.

" /> Misouri – novoroční TOP eliptical - Novinky

Průvodce výběrem
elipticalů


Eliptical  >  Misouri – novoroční TOP eliptical

Misouri – novoroční TOP eliptical

Touha lidí shodit po svátcích nadbytečné kilogramy vynesla na horní příčku prodejnosti eliptical inSPORTline Misouri.

Pro koupi tohoto manuálně ovládaného trenažéru hovoří i novoroční sleva. Právě teď se dá totiž pořídit za skvělých 4 490 Kč. Cvičení na elipticalu je zábavné pro celou rodinu a díky zvláštnímu pohybu po elipse nezatěžuje klouby.

Pro účinné zhubnutí doporučuje trenér Petr Kopřiva cvičit na elipticalu ráno před snídaní, kdy jsou zásoby krevního cukru po nočním spánku nejnižší a tělo tak dobře spaluje tuky. Eliptical nahradil v mnoha domácnostech rotopedy, protože zajišťuje všestrannější procvičení. Stačí ho „osedlat“ na půlhodinu 3× týdně a uvidíte – vaše výsledky budou velkolepé.

Který fitness stroj vybrat?

Eliptical Misouri jsme už představili, zajímavá je i zlevněná Atlanta, ale možná se ptáte, který trenažér je v lednu 2016 úplně nejvýše, tedy nejprodávanější. Na 1. místo aktuálně dosáhl běžecký pás inSPORTline Aluvis. Vyhovuje i lidem s hendikepem, jak uvádí pan Petr: Skvěle vybavený stroj robustní konstrukce. Kvalita produktu odpovídá ceně výrobku. Běhání je pohodlné a šetrné ke kloubům. Na běžném povrchu musím běhat s ortézou, na páse ji nemusím používat, protože je došlap měkký.“

 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 11. 1. 2016


Další novinky

Eliptical, nebo běžecký pás?

Mám si koupit eliptical, nebo běžecký pás? Tuto otázku si často klademe při vybavování domácí posilovny. V tomto článku se na ni pokusíme odpovědět.

4. 5. 2016

Spravte si postavu po porodu na elipticalu

Mateřství dá každé ženě pořádně zabrat, a většinou se bohužel projeví i na postavě. Největším problémem nebývají ani nabrané kilogramy, ale povolené svaly.

5. 4. 2016

Jak správně dýchat při cvičení nebo při běhu?

Správné dýchání je základ dobrého zdraví, což platí při sportovních i běžných aktivitách v každém věku. Dokáže podpořit funkci vnitřních orgánů, zbavit bolesti zad, zeštíhlit pas i odbourat stres.

29. 10. 2014

všechny novinky