Touha lidí shodit po svátcích nadbytečné kilogramy vynesla na horní příčku prodejnosti eliptical inSPORTline Misouri.

" /> Misouri – novoroční TOP eliptical - Novinky

Průvodce výběrem
elipticalů


Eliptical  >  Misouri – novoroční TOP eliptical

Misouri – novoroční TOP eliptical

Touha lidí shodit po svátcích nadbytečné kilogramy vynesla na horní příčku prodejnosti eliptical inSPORTline Misouri.

Pro koupi tohoto manuálně ovládaného trenažéru hovoří i novoroční sleva. Právě teď se dá totiž pořídit za skvělých 4 490 Kč. Cvičení na elipticalu je zábavné pro celou rodinu a díky zvláštnímu pohybu po elipse nezatěžuje klouby.

Pro účinné zhubnutí doporučuje trenér Petr Kopřiva cvičit na elipticalu ráno před snídaní, kdy jsou zásoby krevního cukru po nočním spánku nejnižší a tělo tak dobře spaluje tuky. Eliptical nahradil v mnoha domácnostech rotopedy, protože zajišťuje všestrannější procvičení. Stačí ho „osedlat“ na půlhodinu 3× týdně a uvidíte – vaše výsledky budou velkolepé.

Který fitness stroj vybrat?

Eliptical Misouri jsme už představili, zajímavá je i zlevněná Atlanta, ale možná se ptáte, který trenažér je v lednu 2016 úplně nejvýše, tedy nejprodávanější. Na 1. místo aktuálně dosáhl běžecký pás inSPORTline Aluvis. Vyhovuje i lidem s hendikepem, jak uvádí pan Petr: Skvěle vybavený stroj robustní konstrukce. Kvalita produktu odpovídá ceně výrobku. Běhání je pohodlné a šetrné ke kloubům. Na běžném povrchu musím běhat s ortézou, na páse ji nemusím používat, protože je došlap měkký.“

 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 11. 1. 2016


Další novinky

Eliptical z bazaru: Je to dobrý nápad?

Elipticaly jsou natolik populární a žádané, že se vyskytují i v internetových bazarech. Jistě, tato koupě může být cenově výhodná, někdy však jen zdánlivě. Přiblížíme si možná rizika.

2. 8. 2016

Eliptical do fitcenter a pro náročné uživatele

Zařizujete fitness centrum? Nebo si chcete pořídit luxusní posilovací stroj domů, aby se na něho mohla spolehnout celá rodina? Doporučujeme vám eliptical vyšší cenové kategorie - moderní stroj k posílení celého těla.

7. 7. 2016

Co eliptical a hubnutí?

Eliptical je výborný trenažér k hubnutí, ale pro tento účel se musí používat alespoň 30 až 40 minut ve správné tréninkové zóně. Jen tak bude tělo vydávanou energii čerpat z tukových zásob, a ne ze svalové tkáně.

2. 6. 2016

Eliptical, nebo běžecký pás?

Mám si koupit eliptical, nebo běžecký pás? Tuto otázku si často klademe při vybavování domácí posilovny. V tomto článku se na ni pokusíme odpovědět.

4. 5. 2016

všechny novinky