Průvodce výběrem
elipticalů


Eliptical  >  Jaký trenažér vybrat na Vánoce? I letos frčí elipticaly!

Jaký trenažér vybrat na Vánoce? I letos frčí elipticaly!

Přemýšlíte, zda si domů vybrat běžecký trenažér, rotoped, nebo snad stepper? Poradíme: Nejlepší je eliptical, protože všechny jmenované stroje směle nahradí, a cvičení na něm je navíc zábavné!

Z elipticalu jakožto vánočního dárku bude nadšená každá zaneprázdněná žena, protože jí v domácích podmínkách zakrátko vysoustruží super postavičku. Je to tak! Eliptical totiž procvičí celé tělo, aniž by přetěžoval klouby, a dá se s ním i dobře zhubnout.

Specialistou na eliptické trenažéry je inSPORTline

Největší český výrobce elipticalů, samozřejmě respektující nejpřísnější evropské normy, je inSPORTline. V jeho e-shopu můžete vybírat z více než dvou desítek modelů, manuálně nebo elektronicky ovládaných. Najdete zde i špičkové stroje s cenou na vyžádání.

K nejprodávanějším elipticalům patří Atlanta, Denver, Orlando a Tuscon, který koupíte už za méně než 5 tisíc korun. A u elektronicky ovládaných elipticalů inSPORTline Denver a Daven se můžete těšit ze speciálních vánočních cen pod 10 tisíc korun.

Vybrat si jako trenažér eliptical je dobrá volba. Získáte fitness stroj, který vydá za tři, a bude dlouhá léta dobře sloužit celé rodině. A kdyby se s ním přece jen něco přihodilo, platí pětiletý servis přímo u vás doma.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 23. 10. 2014


Další novinky

Eliptical z bazaru: Je to dobrý nápad?

Elipticaly jsou natolik populární a žádané, že se vyskytují i v internetových bazarech. Jistě, tato koupě může být cenově výhodná, někdy však jen zdánlivě. Přiblížíme si možná rizika.

2. 8. 2016

Eliptical do fitcenter a pro náročné uživatele

Zařizujete fitness centrum? Nebo si chcete pořídit luxusní posilovací stroj domů, aby se na něho mohla spolehnout celá rodina? Doporučujeme vám eliptical vyšší cenové kategorie - moderní stroj k posílení celého těla.

7. 7. 2016

Co eliptical a hubnutí?

Eliptical je výborný trenažér k hubnutí, ale pro tento účel se musí používat alespoň 30 až 40 minut ve správné tréninkové zóně. Jen tak bude tělo vydávanou energii čerpat z tukových zásob, a ne ze svalové tkáně.

2. 6. 2016

Eliptical, nebo běžecký pás?

Mám si koupit eliptical, nebo běžecký pás? Tuto otázku si často klademe při vybavování domácí posilovny. V tomto článku se na ni pokusíme odpovědět.

4. 5. 2016

všechny novinky