Průvodce výběrem
elipticalů


Eliptical  >  Elipticaly Olpran

Elipticaly Olpran

Olpran je ryze česká značka, jejíž historie se začala psát roku 1991. Ve známost vešla především prodejem a výrobou jízdních kol včetně jejich příslušenství, které dodává do řady zemí Evropy.

Produkuje ale také fitness stroje, a mezi nimi elipticaly k efektivnímu posílení svalů celého těla. Jednoduché modely eliptických trenažérů Olpran za dostupnou cenu jsou konstruovány pro maximální zatížení 100 kilogramů. Zobrazují scan, čas, rychlost, kalorie, vzdálenost, ruční puls a dá se na nich nastavit několik obtížností. Lze je koupit v e-shopu Olpran, značkových obchodech společnosti v Olomouci, Praze, Hořicích v Podkrkonoší i u dalších prodejců.

S eliptickým trenažérem za štíhlou linií

Pravidelný trénink na elipticalu se pozitivně odráží na celém zdravotním stavu – optimalizuje krevní tlak, srdeční činnost, zvyšuje vitální kapacitu plic, a protože podporuje spalování tuků, hodí se také do programů na hubnutí.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 5. 6. 2014


Další novinky

Eliptical, nebo běžecký pás?

Mám si koupit eliptical, nebo běžecký pás? Tuto otázku si často klademe při vybavování domácí posilovny. V tomto článku se na ni pokusíme odpovědět.

4. 5. 2016

Spravte si postavu po porodu na elipticalu

Mateřství dá každé ženě pořádně zabrat, a většinou se bohužel projeví i na postavě. Největším problémem nebývají ani nabrané kilogramy, ale povolené svaly.

5. 4. 2016

Jak správně dýchat při cvičení nebo při běhu?

Správné dýchání je základ dobrého zdraví, což platí při sportovních i běžných aktivitách v každém věku. Dokáže podpořit funkci vnitřních orgánů, zbavit bolesti zad, zeštíhlit pas i odbourat stres.

29. 10. 2014

všechny novinky