Průvodce výběrem
elipticalů


Eliptical  >  Elipticaly Olpran

Elipticaly Olpran

Olpran je ryze česká značka, jejíž historie se začala psát roku 1991. Ve známost vešla především prodejem a výrobou jízdních kol včetně jejich příslušenství, které dodává do řady zemí Evropy.

Produkuje ale také fitness stroje, a mezi nimi elipticaly k efektivnímu posílení svalů celého těla. Jednoduché modely eliptických trenažérů Olpran za dostupnou cenu jsou konstruovány pro maximální zatížení 100 kilogramů. Zobrazují scan, čas, rychlost, kalorie, vzdálenost, ruční puls a dá se na nich nastavit několik obtížností. Lze je koupit v e-shopu Olpran, značkových obchodech společnosti v Olomouci, Praze, Hořicích v Podkrkonoší i u dalších prodejců.

S eliptickým trenažérem za štíhlou linií

Pravidelný trénink na elipticalu se pozitivně odráží na celém zdravotním stavu – optimalizuje krevní tlak, srdeční činnost, zvyšuje vitální kapacitu plic, a protože podporuje spalování tuků, hodí se také do programů na hubnutí.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 5. 6. 2014


Další novinky

Eliptical z bazaru: Je to dobrý nápad?

Elipticaly jsou natolik populární a žádané, že se vyskytují i v internetových bazarech. Jistě, tato koupě může být cenově výhodná, někdy však jen zdánlivě. Přiblížíme si možná rizika.

2. 8. 2016

Eliptical do fitcenter a pro náročné uživatele

Zařizujete fitness centrum? Nebo si chcete pořídit luxusní posilovací stroj domů, aby se na něho mohla spolehnout celá rodina? Doporučujeme vám eliptical vyšší cenové kategorie - moderní stroj k posílení celého těla.

7. 7. 2016

Co eliptical a hubnutí?

Eliptical je výborný trenažér k hubnutí, ale pro tento účel se musí používat alespoň 30 až 40 minut ve správné tréninkové zóně. Jen tak bude tělo vydávanou energii čerpat z tukových zásob, a ne ze svalové tkáně.

2. 6. 2016

Eliptical, nebo běžecký pás?

Mám si koupit eliptical, nebo běžecký pás? Tuto otázku si často klademe při vybavování domácí posilovny. V tomto článku se na ni pokusíme odpovědět.

4. 5. 2016

všechny novinky