Průvodce výběrem
elipticalů


Eliptical  >  Nejprodávanější elipticaly

Nejprodávanější elipticaly

Fitness stroj zvaný eliptical dokáže aktivovat všechny hlavní svalové skupiny. Plynulý elipsovitý pohyb je šetrný ke kloubům a při zapojení paží, ramen a trupu máte vystaráno s celkovým kondičním tréninkem.

Dnes jsou magnetické eliptické trenažéry v mnoha domácnostech pořizovány místo rotopedů, a to právě díky možnosti komplexního procvičení těla.

Při výběru elipticalu je důležitá výška cvičící osoby a vůle zvládnout charakteristický pohyb, což však není nic těžkého. Veškeré informace nabízí podrobný návod výrobce.

Vítězí elipticaly inSPORTline Atlanta

„Nejprodávanější eliptical je typ Atlanta se zatížením 150 kilogramů, patřící ke špičce ve své třídě,“ informuje Lukáš Haubelt, produktový manažer e-shopu inSPORTline, a upřesňuje:

„Jeho počítač zobrazuje všechny důležité tréninkové informace, jako například spotřebu energie, čas, vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci. Neméně oblíbené jsou eliptické trenažéry Atlanta White a Black – ty máme nyní v akci za necelých osm a půl tisíc korun.“

Jeho slova potvrzuje recenze Renaty Luxové, která porovnává cvičení na třech různých elipticalech, a Atlanta pro ni vítězí na celé čáře.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 18. 6. 2014


Další novinky

Eliptical, nebo běžecký pás?

Mám si koupit eliptical, nebo běžecký pás? Tuto otázku si často klademe při vybavování domácí posilovny. V tomto článku se na ni pokusíme odpovědět.

4. 5. 2016

Spravte si postavu po porodu na elipticalu

Mateřství dá každé ženě pořádně zabrat, a většinou se bohužel projeví i na postavě. Největším problémem nebývají ani nabrané kilogramy, ale povolené svaly.

5. 4. 2016

Jak správně dýchat při cvičení nebo při běhu?

Správné dýchání je základ dobrého zdraví, což platí při sportovních i běžných aktivitách v každém věku. Dokáže podpořit funkci vnitřních orgánů, zbavit bolesti zad, zeštíhlit pas i odbourat stres.

29. 10. 2014

všechny novinky