Průvodce výběrem
elipticalů


Eliptical  >  Nejprodávanější elipticaly

Nejprodávanější elipticaly

Fitness stroj zvaný eliptical dokáže aktivovat všechny hlavní svalové skupiny. Plynulý elipsovitý pohyb je šetrný ke kloubům a při zapojení paží, ramen a trupu máte vystaráno s celkovým kondičním tréninkem.

Dnes jsou magnetické eliptické trenažéry v mnoha domácnostech pořizovány místo rotopedů, a to právě díky možnosti komplexního procvičení těla.

Při výběru elipticalu je důležitá výška cvičící osoby a vůle zvládnout charakteristický pohyb, což však není nic těžkého. Veškeré informace nabízí podrobný návod výrobce.

Vítězí elipticaly inSPORTline Atlanta

„Nejprodávanější eliptical je typ Atlanta se zatížením 150 kilogramů, patřící ke špičce ve své třídě,“ informuje Lukáš Haubelt, produktový manažer e-shopu inSPORTline, a upřesňuje:

„Jeho počítač zobrazuje všechny důležité tréninkové informace, jako například spotřebu energie, čas, vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci. Neméně oblíbené jsou eliptické trenažéry Atlanta White a Black – ty máme nyní v akci za necelých osm a půl tisíc korun.“

Jeho slova potvrzuje recenze Renaty Luxové, která porovnává cvičení na třech různých elipticalech, a Atlanta pro ni vítězí na celé čáře.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 18. 6. 2014


Další novinky

Eliptical z bazaru: Je to dobrý nápad?

Elipticaly jsou natolik populární a žádané, že se vyskytují i v internetových bazarech. Jistě, tato koupě může být cenově výhodná, někdy však jen zdánlivě. Přiblížíme si možná rizika.

2. 8. 2016

Eliptical do fitcenter a pro náročné uživatele

Zařizujete fitness centrum? Nebo si chcete pořídit luxusní posilovací stroj domů, aby se na něho mohla spolehnout celá rodina? Doporučujeme vám eliptical vyšší cenové kategorie - moderní stroj k posílení celého těla.

7. 7. 2016

Co eliptical a hubnutí?

Eliptical je výborný trenažér k hubnutí, ale pro tento účel se musí používat alespoň 30 až 40 minut ve správné tréninkové zóně. Jen tak bude tělo vydávanou energii čerpat z tukových zásob, a ne ze svalové tkáně.

2. 6. 2016

Eliptical, nebo běžecký pás?

Mám si koupit eliptical, nebo běžecký pás? Tuto otázku si často klademe při vybavování domácí posilovny. V tomto článku se na ni pokusíme odpovědět.

4. 5. 2016

všechny novinky