Průvodce výběrem
elipticalů


Eliptical  >  Tip na levný eliptical

Tip na levný eliptical

Jedním z nejžádanějších elipticalů je i díky poměru cena / výkon eliptical inSPORTline Drive.

 A čím si takovou přízeň zasloužil?

Již zmiňovaný kompromis mezi cenou a výkonem doplňte o opravdu tichý chod, meření času a spálených kalorií, nosnost až 100 kilogramů, jednoduché složení. A máte tip na skvělý eliptical za výbornou cenu. Koupíte jej i za méně než 4 000 korun.

Eliptical inSPORTline Drive

Mezi elipticaly se vyjímá jako skvělý tip na eliptical pro ženy. Má 8 stupňů regulace zátěže, dostačující zátěžkové kolo a vestavěný měřič tepové frekvence. Tedy vše, co potřebujete od domácího elipticalu.

Eliptical inSPORTline Drive koupíte za nejlepší cenu přímo od výrobce.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 26. 7. 2013


Další novinky

Eliptical z bazaru: Je to dobrý nápad?

Elipticaly jsou natolik populární a žádané, že se vyskytují i v internetových bazarech. Jistě, tato koupě může být cenově výhodná, někdy však jen zdánlivě. Přiblížíme si možná rizika.

2. 8. 2016

Eliptical do fitcenter a pro náročné uživatele

Zařizujete fitness centrum? Nebo si chcete pořídit luxusní posilovací stroj domů, aby se na něho mohla spolehnout celá rodina? Doporučujeme vám eliptical vyšší cenové kategorie - moderní stroj k posílení celého těla.

7. 7. 2016

Co eliptical a hubnutí?

Eliptical je výborný trenažér k hubnutí, ale pro tento účel se musí používat alespoň 30 až 40 minut ve správné tréninkové zóně. Jen tak bude tělo vydávanou energii čerpat z tukových zásob, a ne ze svalové tkáně.

2. 6. 2016

Eliptical, nebo běžecký pás?

Mám si koupit eliptical, nebo běžecký pás? Tuto otázku si často klademe při vybavování domácí posilovny. V tomto článku se na ni pokusíme odpovědět.

4. 5. 2016

všechny novinky