Průvodce výběrem
elipticalů


Eliptical  >  Magnetický eliptical - tip pro nákup

Magnetický eliptical - tip pro nákup

Často se setkáváme s pojmem magnetický eliptical. Slovo magnetický značí použitý brzdný systém.

Magnetický brzdný systém využívá většina prodávaných eliptikalů. Jedná se o stejný systém, který je běžně používaný například u rotopedů.

Výhody magnetického brzdného systému

  • tichý chod
  • dlouhá životnost
  • nižší cena než u indukčních brzdných systémů
  • osvědčený výrobní postup

Tip na magnetický eliptical

Jedním z nejoblíbenějších eliptikalů je Eliptical inSPORTline Drive, který koupíte v e-shopu za méně než 5 000 Kč. Disponuje všemi funkcemi potřebnými pro intenzivní domácí trénink. Dostačujících 8 stupňů regulace, několik funkcí počítače.

Eliptical inSPORTline Drive

 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 18. 9. 2012


Další novinky

Eliptical z bazaru: Je to dobrý nápad?

Elipticaly jsou natolik populární a žádané, že se vyskytují i v internetových bazarech. Jistě, tato koupě může být cenově výhodná, někdy však jen zdánlivě. Přiblížíme si možná rizika.

2. 8. 2016

Eliptical do fitcenter a pro náročné uživatele

Zařizujete fitness centrum? Nebo si chcete pořídit luxusní posilovací stroj domů, aby se na něho mohla spolehnout celá rodina? Doporučujeme vám eliptical vyšší cenové kategorie - moderní stroj k posílení celého těla.

7. 7. 2016

Co eliptical a hubnutí?

Eliptical je výborný trenažér k hubnutí, ale pro tento účel se musí používat alespoň 30 až 40 minut ve správné tréninkové zóně. Jen tak bude tělo vydávanou energii čerpat z tukových zásob, a ne ze svalové tkáně.

2. 6. 2016

Eliptical, nebo běžecký pás?

Mám si koupit eliptical, nebo běžecký pás? Tuto otázku si často klademe při vybavování domácí posilovny. V tomto článku se na ni pokusíme odpovědět.

4. 5. 2016

všechny novinky