Průvodce výběrem
elipticalů


Eliptical  >  Tipy na nejoblíbenější elipticaly

Tipy na nejoblíbenější elipticaly

O které elipticaly je největší zájem? vybíráme ze statistik prodejů a hledanosti.

Podle statistik hledanosti (zdroj: Google AdWords) se nejvíce hledají tyto eliptické trenažéry.

Eliptical inSPORTline Drive

Moderní eliptický trenažér pro domácí trénink. Má magnetický brzdný systém, manuální ovládání zátěže a nosnost 100 kg. Eliptikal inSPORTline Drive je oblíbený pro výborný poměr cena / výkon. Koupíte jej už za cenu pod 4 000 Kč.

Eliptical inSPORTline Atlanta

Eliptický ergometr za velmi příznivou cenu. Zatížení je již vyšší, 150 kg, výhodou je devítikilový servačník pro vyšší zátěž. Vysoce kvalitní zpracování, podsvícený dotykový displej a tichý chod přístroje zařazují tento eliptikal mezi špičku své třídy. Eliptical inSPORTline Atlanta koupíte za cenu kolem 13 000 Kč.

Podívejte se na jeho prezentaci.

Eliptical inSPORTline Denver

Alternativou k elipticalu Atlanta je Eliptikal inSPORTline Denver, který je levnější, ovšem s lehčím setrvačníkem a méně vybaveným počítačem. I on je však velmi vhodný pro aktivní domácí cvičení, zvláště pokud nevyžadujete extrémní zátěž.

 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 10. 8. 2012


Další novinky

Eliptical z bazaru: Je to dobrý nápad?

Elipticaly jsou natolik populární a žádané, že se vyskytují i v internetových bazarech. Jistě, tato koupě může být cenově výhodná, někdy však jen zdánlivě. Přiblížíme si možná rizika.

2. 8. 2016

Eliptical do fitcenter a pro náročné uživatele

Zařizujete fitness centrum? Nebo si chcete pořídit luxusní posilovací stroj domů, aby se na něho mohla spolehnout celá rodina? Doporučujeme vám eliptical vyšší cenové kategorie - moderní stroj k posílení celého těla.

7. 7. 2016

Co eliptical a hubnutí?

Eliptical je výborný trenažér k hubnutí, ale pro tento účel se musí používat alespoň 30 až 40 minut ve správné tréninkové zóně. Jen tak bude tělo vydávanou energii čerpat z tukových zásob, a ne ze svalové tkáně.

2. 6. 2016

Eliptical, nebo běžecký pás?

Mám si koupit eliptical, nebo běžecký pás? Tuto otázku si často klademe při vybavování domácí posilovny. V tomto článku se na ni pokusíme odpovědět.

4. 5. 2016

všechny novinky