Průvodce výběrem
elipticalů


Eliptical  >  Tipy na nejoblíbenější elipticaly

Tipy na nejoblíbenější elipticaly

O které elipticaly je největší zájem? vybíráme ze statistik prodejů a hledanosti.

Podle statistik hledanosti (zdroj: Google AdWords) se nejvíce hledají tyto eliptické trenažéry.

Eliptical inSPORTline Drive

Moderní eliptický trenažér pro domácí trénink. Má magnetický brzdný systém, manuální ovládání zátěže a nosnost 100 kg. Eliptikal inSPORTline Drive je oblíbený pro výborný poměr cena / výkon. Koupíte jej už za cenu pod 4 000 Kč.

Eliptical inSPORTline Atlanta

Eliptický ergometr za velmi příznivou cenu. Zatížení je již vyšší, 150 kg, výhodou je devítikilový servačník pro vyšší zátěž. Vysoce kvalitní zpracování, podsvícený dotykový displej a tichý chod přístroje zařazují tento eliptikal mezi špičku své třídy. Eliptical inSPORTline Atlanta koupíte za cenu kolem 13 000 Kč.

Podívejte se na jeho prezentaci.

Eliptical inSPORTline Denver

Alternativou k elipticalu Atlanta je Eliptikal inSPORTline Denver, který je levnější, ovšem s lehčím setrvačníkem a méně vybaveným počítačem. I on je však velmi vhodný pro aktivní domácí cvičení, zvláště pokud nevyžadujete extrémní zátěž.

 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 10. 8. 2012


Další novinky

Eliptical, nebo běžecký pás?

Mám si koupit eliptical, nebo běžecký pás? Tuto otázku si často klademe při vybavování domácí posilovny. V tomto článku se na ni pokusíme odpovědět.

4. 5. 2016

Spravte si postavu po porodu na elipticalu

Mateřství dá každé ženě pořádně zabrat, a většinou se bohužel projeví i na postavě. Největším problémem nebývají ani nabrané kilogramy, ale povolené svaly.

5. 4. 2016

Jak správně dýchat při cvičení nebo při běhu?

Správné dýchání je základ dobrého zdraví, což platí při sportovních i běžných aktivitách v každém věku. Dokáže podpořit funkci vnitřních orgánů, zbavit bolesti zad, zeštíhlit pas i odbourat stres.

29. 10. 2014

všechny novinky